آموزش

آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

مراحل ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی (ارسال پیامک به منطقه ای و کشوری)

برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از منو ارسال وارد بخش”ارسال بانک شهر و استان” می شوید  و روی دکمه افزودن گیرندگان کلیک و گزینه” بانک شهر و استان” را انتخاب می نمایید.

 

پیامک از استان و شهر

در پاپ آپ باز شده شما باید تنظیمات مربوط به آن را انجام دهید که در زیر به طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد:

پاپ اپ استان و شهر

در قسمت های “استان  و شهرستان و شهر” می بایست استان و شهری  که می خواهید براساس آن پیامک را ارسال نمایید را انتخاب کنید.

در قسمت”پیش شماره” شما اگر قصد دارید فقط به پیش شماره خاصی پیامک را ارسال نمایید این فیلد را پر می کنید برای مثال : 913( بدون صفر قرار می دهید) و اگر برای شما پیش شماره مهم نبود این فیلد را خالی قرار می دهید.

در قسمت ارسال به نیز شما می توانید انتخاب نمایید که به همه شماره ها پیامک ارسال شود یا لیست سفید(کاربرانی که پیامک تبلیغاتی را بلاک نکردند)

اپراتور مورد نظر خود را انتخاب می نمایید.

می توانید برای ارسال پیامک جنسیت و محدود سنی کاربران مورد نظر خود را تعیین نمایید.

سپس روی گزینه “محاسبه تعداد گیرندگان ” کلیک می نمایید.

در قسمت “از ردیف  به تعداد” نیز اگر می خواهید به تعداد محدودی پیامک ارسال کنید می توانید این فیلد را پر کنید  و همچنین اگر می خواهید چند بار پیامک ارسال کنید می توانید در این فیلد از ارسال پیامک تکراری به کاربران تان جلوگیری کنید.

و در پایان روی دکمه افزودن کلیک می کنید.

تنظیمات انجام شده پاپ اپ

قسمت متن پیام و زمان ارسال و انتخاب شماره را تعیین می کنید.

نکته: حتما به متن نوشته نیز توجه فرمایید(لطفا قبل از هرگونه ارسال حتما تست به چند گیرنده را انجام دهید و از خروجی پیام خود در بخش گزارشات ارسال اطمینان حاصل فرمایید)

حتما توجه داشته باشید هنگامی پیامک را ارسال کردید حتما کادر سبز رنگ (پیام شما به موفقیت ارسال شد) را نمایش دهد و در بخش گزارشات ارسال وضعیت پیامک شما تایید شده و خروجی داده باشد و اگر در هر صورت مشکلی وجود داشت شناسه ارسال را برای ما ارسال نمایید تا مشکل را بررسی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *